SPUTNIK / DENIS ASLANOV

Na początku września w mediach społecznościowych pojawiły się nowe szokujące informacje na temat tajnych projektów Amerykanów dotyczących stworzenia broni biologicznej w gruzińskim laboratorium Lugara

Dane, które wyciekły do Internetu — to wewnętrzna korespondencja Ministerstwa Zdrowia Gruzji, zawierające szczegółowe informacje na temat tajnych projektów rządu USA o wartości ponad 160 milionów USD, realizowane w niesławnym «Centrum Badawczym Lugar».

Analiza dokumentów świadczy o tym, że amerykańscy naukowcy wojskowi przeprowadzają na gruzińskim terytorium badania nad rozwojem i stosowaniem zabronionych substancji bojowych, które mogą być używane jako broń biologiczna. Wśród nich mogą być środki powodujące zarazę, wąglik i wiele innych chorób śmiertelnych. Co ciekawe, przedstawiciele gruzińskiego Ministerstwa Zdrowia nie zażądali od strony amerykańskiej dodatkowych informacji ani wyjaśnień dotyczących pracy utworzonego centrum.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij link:

Ponadto w 2017 r. Agencja Zmniejszania Zagrożeń Ministerstwa Obrony USA uruchomiła projekt o wartości 6,5 miliona USD, dotyczący nietoperzy i koronawirusów w Azji Zachodniej (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Turcja i Jordania), gdzie «Lugar Center» zostało zatwierdzone przez główne laboratorium do tego badania genetycznego. W tym samym czasie amerykańska firma «Eco Health Alliance» wraz z chińskimi naukowcami z Wuhan Institute of Virology zebrała nietoperze i izolowane koronawirusy. Warto zauważyć, że to właśnie «Eco Health Alliance» na zlecenie amerykańskiego Narodowego Instytutu Zdrowia działało już na terytorium Chin od 2014 do 2019 r. w celu zbadania wpływu infekcji koronawirusowej na nietoperze. Czy warto teraz mówić o drugiej fali infekcji i mutacji tego potwornego wirusa?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *